Vraag hier uw product-monster aan

Geslacht:

De James Hardie Group gebruikt de informatie die u in dit formulier geeft, om contact met u op te nemen en om u de informatie over producten, events en nieuwtjes te geven die u wenst.
Ja, ik heb de Privacyverklaring gelezen en ik ga akkoord dat de James Hardie Group mijn persoonlijke gegevens verwerkt op de manier die daarin beschreven is.

Fermacell BV

Loonse Waard 20
6606 KG Wijchen
Postbus 398
6600 AJ Wijchen

E: fermacell-nl@jameshardie.com
T: 024 - 649 51 11
F: 024 - 649 51 26

Handel (Customer Service):
T: 024 - 649 51 11
E: order.benelux@jameshardie.com

 

Verkoopteam

Voor elke marktpartij in de afbouwbranche hebben wij specialisten in huis. Hieronder treft u de namen, functies en contactgegevens van onze adviseurs aan. Onze Area Sales Managers zijn het eerste aanspreekpunt voor voorschrijvende partijen, verwerkers en handelaren; onze landelijke Account Manager voor prefab timmerindustrie/ houtskeletbouw en OEM en onze Account Manager voor voorschrijvers.
 

Area Sales Managers + Account Managers

  Area Sales Manager Regio Account Manager OEM & TIFA
Noord
Postcodegebieden:
12-13, 35, 37-39,67-99
Bussem en Laren

Hendrik van Engelen
M: 06 -10 76 73 84
E: hendrik.vanengelen@jameshardie.com 

Noord-Holland
Zuid-Holland
Zeeland
Martin Dutour
M: 06 - 51 30 59 98
E: martin.dutour@jameshardie.com
Zuid
Postcodegebieden:
40-66
Joost Navis
M: 06 - 57 55 09 09
E: joost.navis@jameshardie.com
Overig Jimmy van Tilburg
M: 06 - 30 40 29 59
E: jimmy.vantilburg@jameshardie.com
West
Postcodegebieden:
10-11,14-34, 36
Peter Vriens (interim)
M: 06 - 51 40 61 27
E: peter.vriens@jameshardie.com
   
 
Gevelbekleding (James Hardie)
Nederland
Senior Key Accountmanager Facade
Anton Drenth
M: 06 - 23 73 02 18
E: anton.drenth@jameshardie.com

Customer Service 

Voor meer informatie over onze producten en droogbouwsystemen kunt u ook onze documentatie inzien of gebruik maken van het contactformulier. Maar natuurlijk kunt u met uw vraag ook altijd met fermacell Customer Service bellen: 024 - 649 51 11.

Erik van Aalten
Manager Customer Service
T: 024 - 649 51 34 M: 06 - 53 32 92 46
E: order.benelux@jameshardie.com

Desiree Martis
Medewerker Customer Service
T: 024 - 649 51 11
E: order.benelux@jameshardie.com

Desiré Aben
Medewerker Customer Service
T: 024 - 649 51 11
E: order.benelux@jameshardie.com

Fred Boddé
Medewerker Customer Service
T: 024 - 649 51 11
E: order.benelux@jameshardie.com

 

Toepassingstechniek 

Wouter van der Velde
Technisch manager BeNeLux
E: wouter.vandervelde@jameshardie.com

Harry Roelofs
Technisch adviseur producten en applicaties
E: harry.roelofs@jameshardie.com

Edwin Brouwer
Technical Engineer
E : edwin.brouwer@jameshardie.com

 

Financiële administratie

Ellen Daanen
Debiteuren Crediteuren
T: 024 - 649 51 02
E: ellen.daanen@jameshardie.com

Ania Leonard
Financiële administratie algemeen 
T: 024 - 649 51 03
E: ania.leonard@jameshardie.com

 

Marketing

René Verkuijlen
Marketing manager
T: 024 - 649 51 75
E: rene.verkuijlen@jameshardie.com

Rachel Goss
Marketing specialist
T : 024 - 649 51 11
E : marketing-NL@jameshardie.com

 

Inkoop

Toos Kleisterlee
Inkoop Technisch Magazijn
T: 024 - 649 51 16
E: toos.kleisterlee@jameshardie.com

 

Productie

Desirée Janssen
Office Manager
T: 024 - 649 51 70
E: desiree.janssen@jameshardie.com

 

We houden u graag op de hoogte!

We sturen u graag op

  • op maat gemaakte informatie over producten en systeemoplossingen,
  • nieuwe of geactualiseerde brochures,
  • interessante evenementen, trainingen en seminars

evenals praktische tips en hulpmiddelen voor uw dagelijkse werk.

×